top of page

Koli Fiyatları

Karton koli fiyatlarını öğrenmek için firmamızla aşağıdaki yöntemlerden biri ile ulaşabilirsiniz. Kolinizin ebatlarını, biliyorsanız kalitesini (en azından tek oluklu mu çift oluklu mu) ya da içinde taşınacak yük hakkında bilgiyi, baskılı mı baskısız mı olacağını, sipariş adedini, sevk yeri gibi bilgileri hazırlayınız.  Koli ihtiyacı duyan her firmaya toptan koli satışı yapmaktayız. Toptan koli fabrikası arayan firmalar bize ulaşarak baskılı koli, özel ölçülü koli, baskısız koli ve diğer ürünlerimiz olan karton köşebent ve karton petek panel satışı imkanımızdan faydalanmaktadırlar.  

Karton Koli Fiyatlarını Etkileyen Hususlar Nelerdir? Koli Fiyatı Hesaplama - Koli Fiyatı Ne Kadar

Koli fiyatı hesaplaması yaparak koli fiyatları İstanbul, koli fiyatları Ankara, koli fiyatları İzmir, koli fiyatları İstoç, koli fiyatları en ucuz  gibi aramalar sonucu sayfamıza ulaştınız. Koli fiyatı ne kadar diye merak ettiniz? Standart a-box koli fiyatı hesaplaması için kolinin dış ölçü ebadı, kolinin kalitesi (Testliner, Kraft, Modkraft, Beyaz Testliner, saman vb.) bilgileri yeterlidir. Şimdi tek bilmeniz gereken ise koli m² fiyatıdır. Kolinin alanını koli m² fiyatı ile çarptığınızda koli fiyatına ulaşabilirsiniz. Ya da daha kolayı; aşağıdaki yöntemlerden birine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz! 

Karton koli imalatı yapan fabrikalar arasında yer alan firmamız Marmara Koli Sanayi, İstanbul'un önde gelen oluklu mukavva üretimlerinden birini yapmaktadır. Karton koli imalatı ve koli satış yapan yerlerden koli fabrikası aradığınızda bundan sonraki ilk adresiniz Marmara Koli Sanayi olacaktır.

koli-fiyatlari-istanbul.jpg
koli-fiyatlari-izmir.jpg
koli-fiyatlari-ankara.jpg
koli-fiyati-hesaplama.jpg

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Sipariş vermek istediğiniz ürün veya ürünlerin fiyatını öğrenin.

bottom of page